Pillow pojišťovna doplnila své pojištění úrazu a nemoci o sedm vylepšení, která se nejvíce opakovala v požadavcích pojišťovacích zprostředkovatelů. Novinka přináší vyšší krytí, větší flexibilitu a více jistoty za stejnou cenu.

Srozumitelnost, snadnost a svoboda

Pillow pojištění úrazu a nemoci zůstává nejsrozumitelnějším pojištěním osob na trhu: pojistné podmínky včetně oceňovacích tabulek mají pouhých 14 stran a pojistná smlouva se vešla na jedinou stranu. Sazebník poplatků má 0 stran, protože vůbec neexistuje.

Díky unikátní konstrukci se pojištění uzavírá zaplacením a proces sjednání neobsahuje žádné intervence. Klient dostane již finální návrh smlouvy se zohledněním zdravotního stavu, a tedy s konečnou cenou. Poradce tak nikdy nemusí řešit úpravu již uzavřené pojistné smlouvy z důvodu výsledků vyhodnocení zdravotního dotazníku.

Pillow pojištění se může pochlubit neoficiálním titulem „Nejsvobodnější pojištění osob“. Žádné připojištění není povinné, neobsahuje žádné „hlavní“ krytí, neexistuje žádné minimální pojistné. Nejlepší cenu získává klient u každé smlouvy, není třeba splnit nesmyslné podmínky na výši pojistného, počet připojištění atd. pro získání slev. Poradce tak nemusí nijak „ohýbat“ nastavení, aby dosáhl na lepší cenu přidáním dalších zbytečných krytí.

7 nových výhod

Poradci i klienti získali od dvojkového data (22. 2. 2022) vylepšenou verzi 2.0 🙂 Novinek je sedm a znamenají buď flexibilnější nastavení pojištění, širší pojistné krytí nebo více jistoty při pojistné události.

1) Samostatné pojištění invalidity 3. stupně
Pro poradce, kteří klientům uzavírají pouze invaliditu 3. stupně nebo pro ni nastavují vyšší pojistnou částku než pro 2. stupeň, přibylo samostatné pojištění 3. stupně.

2) Závažné nemoci s plněním až 300 %
Nově polštář závažné nemoci výplatou pojistného plnění nekončí. Pojištění pokračuje pro diagnózy ze zbývajících skupin a částka tak může být vyplacena 3x.

3) Závažné nemoci s klesající částkou
Klesající pojistná částka je nově možná nejen pro invalidit a pro smrt, ale také pro polštář Závažné nemoci.

4) Zálohové plnění v podmínkách
Právo na výplatu zálohy u polštářů Pracovní neschopnost a Ošetřování měli klienti již dříve, nově na žádost poradců je přímo stanoveno v podmínkách.

5) Koronární bypass: 25 % -> 50 %
Plnění za bypass za použití sternotomie se zvyšuje na dvojnásobek a 50 % tak platí pro všechny operace srdce (bypass, chlopeň i aorta).

6) Plnění 25 % i za miniinvazivní zákroky
Při operaci srdce a tepen roste podíl minimálně invazivních zákroků, které se obejdou bez sternotomie. Nově je nárok na výplatu 25 % částky i za miniinvazivní zákroky.

7) Definice příjmu i pro paušální daň
Podmínky nově myslí i na OSVČ využívající paušální daň a uvádějí výpočet čistého příjmu.

Další výhody pojištění úrazu a nemoci